535 77 87 07

szkolenia@centrumsynteza.pl

Centrum Terapii Synteza

 

“Podstawy wiedzy o psychodelikach – wprowadzające seminarium dla psychoterapeutów”

19.04.2024, piątek, 17:00 – 20:00

Podczas seminarium opowiem o psychodelikach w kontekście pracy psychoterapeutycznej. Substancje te są powszechnie używane przez pacjentów – zarówno rekreacyjnie jak i z intencją samoleczenia lub “poszerzania świadomości”. Jako specjaliści obszaru zdrowia psychicznego poszukujemy rzetelnej wiedzy w jaki sposób rozumieć to, z czym zgłaszają się pacjenci. Dookoła psychodelików jest wiele dezinformacji, ponieważ są to substancje nielegalne, choć jednocześnie powszechnie zażywane oraz badane, także w kontekście klinicznym. Dlatego zapraszam na spotkanie online, które z pewnością pomoże uporządkować wiedzę w tym obszarze. Opowiem o stanie prawnym psychodelików w Polsce. Nakreślę w jaki sposób substancje te oddziałują na umysł, co mogą potencjalnie korzystnego wnieść do procesu terapii oraz jakie zagrożenia są z nimi związane. Pokażę jak można rozmawiać w gabinecie z osobami, które zażyły psychodeliki lub mają taki zamiar. Opowiem o przeciwwskazaniach do zażycia psychodelików, sposobach integracji doświadczeń psychodelicznych oraz o możliwych ścieżkach dalszego szkolenia w tym obszarze. 

Uczestnicy:

Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla osób, które rozpoczęły lub ukończyły szkolenie psychoterapeutyczne. Skorzystają z niego osoby, które do tej pory nie miały styczności z tematem psychodelików i chciałyby w rzetelny sposób zdobyć wiedzę w tym zakresie.

Termin i miejsce:

Czas: 19.04.2024, piątek, 17:00 – 20:00
Miejsce: Przestrzeń wirtualna, platforma Zoom

Informacje o prowadzącej:

Mgr Katarzyna Kowara jest certyfikowaną psychoterapeutką w SN PTP (numer certyfikatu 968) oraz absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie Kursu Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych oraz Szkolenia I stopnia w Analizie Jungowskiej. Katarzyna Kowara zajmuje się psychoterapią psychoanalityczną i psychodynamiczną dorosłych i młodzieży. Ma 4 letnie doświadczenie pracy na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych CM UJ w Krakowie, pracowała także w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Osobowości „Feniks” w Katowicach. Obecnie współprowadzi „Nurty. Miejsce Psychoterapii i Psychoedukacji” przy Fundacji „Bez Klamek”. Prowadzi szkolenia dla osób uczących się psychoterapii. Jest konsultantką Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego.

Rejestracja na Warsztaty:

Udział w szkoleniu wymaga wniesienia opłaty w wysokości 249 zł oraz wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Dokonanie opłaty jest możliwe po wpisaniu adresu e-mail w polu poniżej.
Ankieta jest dostępna po dokonaniu opłaty.

Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, dostępny po wniesieniu opłaty. Prosimy go wypełnić w celu potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 godzin.

W wypadku niedostępności formularza prosimy podać adres e-mail i kliknąć ponownie “Opłać udział”. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po otrzymaniu opłaty oraz wypełnionego formularza (z tym samym adresem e-mail).

Opłata:

Koszt: 249 zł

Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów, przy limicie 50 osób. Po osiągnięciu tego limitu możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.

Organizatorzy nie przewidują zwrotów opłaty za udział w warsztatach. Prosimy o rozważne decyzje. Opłatę można przekazać innej osobie – w tym celu prosimy o kontakt: szkolenia@centrumsynteza.pl

Organizatorzy:

Centrum Terapii Synteza z Grupy Mental Path,
Centrum Terapii Kontinuum z Grupy Mental Path,
Mental Path Group

Comments are closed.