535 77 87 07

szkolenia@centrumsynteza.pl

Centrum Terapii Synteza

 

Psychoterapia uzależnień – podstawy kontaktu z pacjentem.

22.02.2023 środa, 17.00-20.00.

Cykl warsztatów dla studentów psychologii

Webinar “Psychoterapia uzależnień – podstawy kontaktu z pacjentem.” to kolejne warsztaty dla studentów psychologii stworzone przez zespół SyntezaLab.

Podstawowym celem cyklu jest rozszerzanie treści prezentowanych podczas studiów – pogłębienie wiedzy, rozwój umiejętności, pomoc w szukaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Ścieżką do tego jest przybliżanie istotnych zagadnień z perspektywy praktyków. Webinary są też okazją do zastanowienia się – „czy ten obszar mnie ciekawi, czy chcę rozwijać się w tym kierunku?”.

Cykl składa się z czterech wydarzeń dotyczących zagadnień takich jak : “Psychoterapia psychodynamiczna”, “Podstawy seksuologii”, “Psychotearpia poznawczo – behawioralna – CBT” oraz najbliższych warsztatów dotyczących psychoterapii uzależnień.

Podczas warsztatów Psychoterapeuci oprócz przekazywania wiedzy teoretycznej dzielą się doświadczeniem z perspektywy praktyków.

Podczas webinarów zaplanowana jest przestrzeń do zadawania pytań – w ankietach zgłoszeniowych mają Państwo również możliwość zgłoszenia pytań, na które Specjaliści odpowiedzą podczas wydarzeń.

Po każdym z warsztatów z cyklu uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Uczestnicy

Wydarzenie jest kierowane do studentów psychologii każdego roku.

Termin i miejsce

Czas: 22.02.2023 środa, 17.00-20.00.

Miejsce: Przestrzeń wirtualna, platforma Zoom

Ramowy program wydarzenia:

Na webinarze:

  • dowiesz się podstawowych informacji na temat uzależnienia,
  • poznasz praktyczną stronę pracy jako terapeuta uzależnień,
  • dowiesz się z czym się wiąże i na czym polega praca terapeuty uzależnień,
  • poznasz kluczowe zasady kontaktu z pacjentem,
  • dowiesz się na co zwracać uwagę podczas kontaktu z osobą uzależnioną i jej bliskimi.

Udział w webinarze pozwoli Ci na:

  • zdobycie wiedzy, którą możesz wykorzystać na studiach i w pracy,
  • poznanie praktycznej strony zawodu,
  • będziesz miał(a) okazję do zastanowienia się czy interesuje Cię leczenie uzależnień i czy chcesz rozwijać się w tym kierunku.

Interesuje Cię konkretne zagadnienie z obszaru psychoterapii uzależnień? Już podczas rejestracji na wydarzenie możesz zadać pytania – odpowiedzi poznasz podczas warsztatów.

Informacje o prowadzącej:

Mgr Zuzanna Kasprzak – jest superwizorem aplikantem w dziedzinie psychoterapii uzależnień oraz certyfikowanym terapeutą CBT, a także terapeutą Dialogu Motywującego. Posiada dyplom psychodietetyka, certyfikat Trenera Treningu Zastępowania Agresji (ART), certyfikat I stopnia PTP -Trener warsztatu umiejętności społecznych (jest w trakcie certyfikacji II stopnia). Ukończyła szkolenie seksuologiczne i jest w procesie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Zuzanna Kasprzak jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w tym sekcji trenerskiej, Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Uzależnień, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej oraz Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce.

W Centrum Terapii Synteza zajmuje się psychoterapią CBT pacjentów ze zróżnicowanymi trudnościami.
Zajmuje się psychoterapią uzależnień (chemicznych, behawioralnych), hiperseksualności i psychoterapią osób z diagnozą ADHD.
Prowadzi również psychoterapię zaburzeń odżywiania, depresyjnych i lękowych.
Chętnie prowadzi treningi i terapię motywującą oraz pracuje z grupami terapeutycznie jak i warsztatowo.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://centrumsynteza.pl/specjalisci/zuzanna-kasprzak/

Rejestracja na Warsztaty

Udział w warsztatach wymaga wniesienia opłaty w wysokości 87 zł oraz wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Dokonanie opłaty jest możliwe po wpisaniu adresu e-mail w polu poniżej.
Ankieta jest dostępna po dokonaniu opłaty. W ankiecie znajduje się również przestrzeń na zadawanie pytań, na które będzie można otrzymać odpowiedź podczas wydarzenia.

Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, dostępny po wniesieniu opłaty. Prosimy go wypełnić w celu potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 godzin.

W wypadku niedostępności formularza prosimy podać adres e-mail i kliknąć ponownie “Opłać udział”. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po otrzymaniu opłaty oraz wypełnionego formularza (z tym samym adresem e-mail).

Opłata

Koszt: 87 zł

Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów, przy limicie 50 osób. Po osiągnięciu tego limitu możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.

Organizatorzy nie przewidują zwrotów opłaty za udział w warsztatach. Prosimy o rozważne decyzje. Opłatę można przekazać innej osobie – w tym celu prosimy o kontakt: szkolenia@centrumsynteza.pl

Organizator

Centrum Terapii Synteza, Mental Path Group

Comments are closed.