535 77 87 07

szkolenia@centrumsynteza.pl

Centrum Terapii Synteza

 

Praca z osobą niebinarną w gabinecie. Superwizja grupowa. 

20.11.2022, niedziela, 9.00-15.00.

Prowadzący: Dr Łukasz Müldner-Nieckowski, Dr Marta Dora.

Superwizja jest przeznaczona dla psychoterapeutów, w szczególności dla uczestników warsztatów 19.11.2022, prowadzonych przez dr Martę Dorę. W zgłoszeniu prosimy określić gotowość do superwizowania własnej pracy. W wypadku większej liczby osób chcących poddać swoją pracę superwizji wspólnie z grupą ustalimy program spotkania.

Superwizja uprawnia do uzyskania 6 punktów dydaktycznych do Certyfikatu Seksuologia Klinicznego PTS.

Uczestnicy

Superwizja kierowana jest przede wszystkim do psychologów, lekarzy (nie tylko psychiatrów), którzy:

  • prowadzą psychoterapię lub inne formy wsparcia psychologicznego, diagnostyki lub leczenia, i otrzymują zgłoszenia dotyczące tożsamości płciowej;
  • prowadzą diagnostykę osób w spektrum autyzmu i zauważają wzrost współwystępującej niebinarności w tej grupie;
  • rozważają sporządzanie opinii i zaświadczeń dla pacjentów niebinarnych doświadczających dysforii płciowej;

Uwaga: Superwizja jest sposobem pracy z materiałem pacjentów/klientów, wymagającym od wszystkich uczestników zachowania poufności i zapewnienia sobie nawzajem, oraz omawianym pacjentom/klientom, bezpieczeństwa, stąd do pracy grupowej zapraszamy wyłącznie osoby związane tajemnicą zawodową. W czasie superwizji poprosimy wszystkie osoby o przedstawienie się grupie. 

Termin i miejsce

Czas:  20.11.2022 niedziela (superwizja), 9.00-15.00

Miejsce: Przestrzeń wirtualna, platforma Zoom

Prowadzący

Dr Łukasz Müldner-Nieckowski jest lekarzem, specjalistą psychiatrą i seksuologiem, analitykiem jungowskim, psychoterapeutą i superwizorem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz superwizorem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Prowadzi Centrum Terapii Synteza – ośrodek seksuologiczny w Krakowie, związany z Mental Path Group, w którym realizowany jest program diagnostyki, opiniowania i wsparcia medycznego dorosłych osób transpłciowych i niebinarnych. Jest przewodniczącym zarządu SNP PTP oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej. 

Dr Marta Dora jest absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów z zakresu wychowania seksualnego na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest seksuologiem klinicznym certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, specjalistką psychoseksuologiem oraz doradczynią poradnictwa okołotestowego HIV certyfikowanym przez Krajowe Centrum ds. AIDS. Ukończyła całościowe szkolenie systemowo-psychodynamiczne Fundacji Kontekst w Krakowie oraz Kurs Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych przy Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku. Kontynuuje proces certyfikacji psychoterapeutycznej w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Pracuje jako psycholog, seksuolog i psychoterapeuta w Poradni Seksuologicznej Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Centrum Terapii Synteza oraz w ramach praktyki prywatnej. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Profilaktyki Zdrowotnej „Jeden Świat”, Fundacją Dziewczyny w Spektrum, Fundacją Trans-Fuzja, School of Medicine in English UJ CM oraz Instytutem Psychologii UJ.

Rejestracja

Udział w superwizji wymaga wniesienia opłaty w wysokości 420 zł oraz wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Ankieta jest dostępna po dokonaniu opłaty.

Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, dostępny po wniesieniu opłaty. Prosimy go wypełnić w celu potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 godzin.

W wypadku niedostępności formularza prosimy podać adres e-mail i kliknąć ponownie “Opłać udział”. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po otrzymaniu opłaty oraz wypełnionego formularza (z tym samym adresem e-mail).

W wypadku rejestracji na obydwa wydarzenia prosimy o wpisanie kodu rabatowego, dostępnego po opłaceniu sobotnich warsztatów.

Opłata

Koszt: 420 zł (w pakiecie z sobotnimi warsztatami: 570 zł)

Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów, przy limicie  20 osób, z których 5-6 będzie mogło aktywnie superwizować swoją pracę. Po osiągnięciu tego limitu możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.

Organizatorzy nie przewidują zwrotów opłaty za udział w superwizji. Opłatę można przekazać innej osobie – w tym celu prosimy o kontakt: szkolenia@centrumsynteza.pl

Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów, przy osiągnięciu limitów: 40 osób warsztaty, 20 osób superwizja. Po osiągnięciu tego limitu możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.

Organizator

Centrum Terapii Synteza, Mental Path Group

Comments are closed.