535 77 87 07

szkolenia@centrumsynteza.pl

Centrum Terapii Synteza

 

Psychoterapia poznawczo-behawioralna CBT – warsztaty dla studentów psychologii

26.04.2023 środa, 17:00 – 20:00

Cykl warsztatów dla studentów psychologii

Webinar “Psychoterapia poznawczo-behawioralna CBT” to kolejne warsztaty dla studentów psychologii stworzone przez zespół SyntezaLab.

Podstawowym celem cyklu jest rozszerzanie treści prezentowanych podczas studiów – pogłębienie wiedzy, rozwój umiejętności, pomoc w szukaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Ścieżką do tego jest przybliżanie istotnych zagadnień z perspektywy praktyków. Webinary są też okazją do zastanowienia się – „czy ten obszar mnie ciekawi, czy chcę rozwijać się w tym kierunku?”.

Cykl składa się z czterech wydarzeń dotyczących zagadnień takich jak : “Psychoterapia psychodynamiczna”, “Psychoterapia uzależnień”, “Wstęp do seksuologii” oraz najbliższych warsztatów dotyczących Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT.

Podczas warsztatów Psychoterapeuci oprócz przekazywania wiedzy teoretycznej dzielą się doświadczeniem z perspektywy praktyków.

Podczas webinarów zaplanowana jest przestrzeń do zadawania pytań. W ankietach zgłoszeniowych mają Państwo również możliwość zgłoszenia pytań, na które Specjaliści odpowiedzą podczas wydarzeń.

Po każdym z warsztatów z cyklu uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Uczestnicy

Wydarzenie jest kierowane do studentów psychologii każdego roku.

Termin i miejsce

Czas: 26.04.2023 środa, 17:00 – 20:00

Miejsce: Przestrzeń wirtualna, platforma Zoom

Ramowy program wydarzenia:

Na warsztatach poznasz:

 • kluczowe informacje na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej,
 • praktyczną stronę pracy jako terapeuta CBT,
 • z czym się wiąże i na czym polega praca terapeuty CBT,
 • jakie cechy i predyspozycje osobowościowe ułatwiają pracę w tym nurcie,
 • najważniejsze zasady kontaktu z pacjentem,
 • podstawowe interwencje psychologiczne – techniki CBT,
 • jak przebiegają sesje terapeutyczne,
 • jakim pacjentom i w jakich trudnościach psychoterapia CBT może pomóc,
 • jak zostać terapeutą CBT i jakie wymagania należy spełnić, aby otrzymać certyfikat.

Udział w webinarze pozwoli Ci na:

 • zdobycie wiedzy, którą możesz wykorzystać na studiach i w pracy,
 • poznanie praktycznej strony zawodu,
 • będziesz mógł(a) zastanowić się czy interesuje Cię psychoterapia CBT i czy chcesz rozwijać się w tym kierunku.

Interesuje Cię konkretne zagadnienie z obszaru psychoterapii poznawczo-behawioralnej? Już podczas rejestracji na wydarzenie możesz zadać pytania – odpowiedzi poznasz podczas warsztatów.

Informacje o prowadzącej:

Mgr Zuzanna Kasprzak – jest superwizorem aplikantem w dziedzinie psychoterapii uzależnień oraz certyfikowanym terapeutą CBT, a także terapeutą Dialogu Motywującego. Posiada dyplom psychodietetyka, certyfikat Trenera Treningu Zastępowania Agresji (ART), certyfikat I stopnia PTP -Trener warsztatu umiejętności społecznych (jest w trakcie certyfikacji II stopnia). Ukończyła szkolenie seksuologiczne i jest w procesie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Zuzanna Kasprzak jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w tym sekcji trenerskiej, Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Uzależnień, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej oraz Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce.

W Centrum Terapii Synteza zajmuje się psychoterapią CBT pacjentów ze zróżnicowanymi trudnościami.
Zajmuje się psychoterapią uzależnień (chemicznych, behawioralnych), hiperseksualności i psychoterapią osób z diagnozą ADHD.
Prowadzi również psychoterapię zaburzeń odżywiania, depresyjnych i lękowych.
Chętnie prowadzi treningi i terapię motywującą oraz pracuje z grupami terapeutycznie jak i warsztatowo.

Rejestracja na Warsztaty

Udział w warsztatach wymaga wniesienia opłaty w wysokości 97 zł oraz wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Dokonanie opłaty jest możliwe po wpisaniu adresu e-mail w polu poniżej.
Ankieta jest dostępna po dokonaniu opłaty. W ankiecie znajduje się również przestrzeń na zadawanie pytań, na które będzie można otrzymać odpowiedź podczas wydarzenia.

Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, dostępny po wniesieniu opłaty. Prosimy go wypełnić w celu potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 godzin.

W wypadku niedostępności formularza prosimy podać adres e-mail i kliknąć ponownie “Opłać udział”. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po otrzymaniu opłaty oraz wypełnionego formularza (z tym samym adresem e-mail).

Opłata

Koszt: 97 zł

Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów, przy limicie 50 osób. Po osiągnięciu tego limitu możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.

Organizatorzy nie przewidują zwrotów opłaty za udział w warsztatach. Prosimy o rozważne decyzje. Opłatę można przekazać innej osobie – w tym celu prosimy o kontakt: szkolenia@centrumsynteza.pl

Organizator

Centrum Terapii Synteza, Mental Path Group

Comments are closed.