535 77 87 07

szkolenia@centrumsynteza.pl

Centrum Terapii Synteza

 

Podstawy wiedzy o psychodelikach dla psychoterapeutów

25 maja, czwartek, 18:00-21:00

Seminarium dla profesjonalistów – osób pracujących w zakresie zdrowia psychicznego. 

Program wydarzenia:

Psychodeliki to substancje psychoaktywne, o których szeroko mówi się i pisze zarówno w mediach jak i w doniesieniach naukowych. Ich znaczenie dla leczenia chorób i zaburzeń psychicznych staje się faktem. Nadmierny optymizm jak i niedoszacowany sceptycyzm mogą sprawić, że nie będziemy skuteczni jako osoby specjalizujące się w zakresie zdrowia psychicznego. Dlatego zapraszam na rzetelną dawkę wiedzy o psychodelikach. Dowiecie się co to za substancje, w jaki sposób działają, czemu ludzie chcą je zażywać oraz dlaczego chcą rozmawiać o swoich “podróżach” psychodelicznych na psychoterapii. Opowiem o stanie prawnym tych substancji w Polsce oraz o badaniach, jakie są prowadzone pod kątem zastosowania psychodelików. Wytłumaczę podstawowe pojęcia oraz pokażę, czemu nie zawsze warto interpretować zażycie substancji psychoaktywnych jako acting-out. Nakreślę też niebezpieczeństwa związane z renesansem psychodelików oraz konsekwencje ich stosowania.

Uczestnicy:

Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla osób pracujących w zakresie zdrowia psychicznego. 

Termin i miejsce:

Czas: 25 maja, czwartek, godzina 18:00-21:00

Miejsce: Centrum Terapii Synteza, ul. Bonarka 11, Kraków

Informacje o prowadzącej:

Mgr Katarzyna Kowara jest certyfikowaną psychoterapeutką w SN PTP (numer certyfikatu 968) oraz absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie Kursu Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych. Katarzyna Kowara zajmuje się psychoterapią psychoanalityczną i psychodynamiczną dorosłych i młodzieży. Ma 4 letnie doświadczenie pracy na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych CM UJ w Krakowie, pracowała także w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Osobowości „Feniks” w Katowicach. Obecnie współprowadzi „Nurty. Miejsce Psychoterapii i Psychoedukacji” przy Fundacji „Bez Klamek”. Współpracuje także z Krakowskim Instytutem Psychoterapii. Pracuje indywidualnie i z parami. Współprowadzi Kręgi Kobiet dla terapeutek. 

Rejestracja na szkolenie:

Udział w szkoleniu wymaga wniesienia opłaty w wysokości 190 zł oraz wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Dokonanie opłaty jest możliwe po wpisaniu adresu e-mail w polu poniżej.
Ankieta jest dostępna po dokonaniu opłaty.

Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, dostępny po wniesieniu opłaty. Prosimy go wypełnić w celu potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 godzin.

W wypadku niedostępności formularza prosimy podać adres e-mail i kliknąć ponownie “Opłać udział”. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po otrzymaniu opłaty oraz wypełnionego formularza (z tym samym adresem e-mail).

Opłata

Koszt: 190 zł

Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów, przy limicie 25 osób. Po osiągnięciu tego limitu możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.

Organizatorzy nie przewidują zwrotów opłaty za udział w warsztatach. Prosimy o rozważne decyzje. Opłatę można przekazać innej osobie – w tym celu prosimy o kontakt: szkolenia@centrumsynteza.pl

Organizator:

Centrum Terapii Synteza, Mental Path Group

Comments are closed.