535 77 87 07

szkolenia@centrumsynteza.pl

Centrum Terapii Synteza

 

Psychoterapia psychodynamiczna – warsztaty dla studentów psychologii.

26.01.2023 czwartek, 17.00-20.00.

Cykl warsztatów dla studentów psychologii

Webinar “Psychoterapia psychodynamiczna” rozpoczyna nowy cykl warsztatów dla studentów psychologii stworzony przez zespół SyntezaLab.

Podstawowym celem cyklu jest rozszerzanie treści prezentowanych podczas studiów – pogłębienie wiedzy, rozwój umiejętności, pomoc w szukaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Ścieżką do tego będzie przybliżanie istotnych zagadnień z perspektywy praktyków. Webinary będą też okazją do zastanowienia się – „czy ten obszar mnie ciekawi, czy chcę rozwijać się w tym kierunku?”.

Cykl składać się będzie z czterech wydarzeń dotyczących zagadnień takich jak : “Psychoterapia uzależnień”, “Psychotearpia poznawczo – behawioralna – CBT” oraz “Podstawy seksuologii”.

Podczas warsztatów Psychoterapeuci oprócz przekazywania wiedzy teoretycznej będą dzielić się doświadczeniem z perspektywy praktyków.

Na webinarach stworzymy przestrzeń do zadawania pytań – w ankietach zgłoszeniowych będzie możliwość zgłoszenia pytań, na które Specjaliści odpowiedzą podczas wydarzeń.

Po każdym z warsztatów z cyklu uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Uczestnicy

Wydarzenie jest kierowane do studentów psychologii każdego roku.

Termin i miejsce

Czas: 26.01.2023 czwartek, 17.00-20.00.

Miejsce: Przestrzeń wirtualna, platforma Zoom

Informacje o prowadzącej:

Mgr Katarzyna Kowara jest certyfikowaną psychoterapeutką w SN PTP (numer certyfikatu 968) oraz absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie Kursu Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych. Katarzyna Kowara zajmuje się psychoterapią psychoanalityczną i psychodynamiczną dorosłych i młodzieży. Ma 4 letnie doświadczenie pracy na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych CM UJ w Krakowie, pracowała także w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Osobowości „Feniks” w Katowicach. Obecnie współprowadzi „Nurty. Miejsce Psychoterapii i Psychoedukacji” przy Fundacji „Bez Klamek”. Współpracuje także z Krakowskim Instytutem Psychoterapii. Pracuje indywidualnie i z parami. Współprowadzi Kręgi Kobiet dla terapeutek. 

Ramowy program wydarzenia:

W webinarze przedstawię podstawowe zagadnienia związane z psychoterapią psychodynamiczną. Dowiecie się m. in. czym są „tajemnicze” mechanizmy obronne, przeniesienie i przeciwprzeniesienie czy id, ego i superego. Przedstawię także komu służy, a komu raczej nie rekomendujemy takiego sposobu pracy. Opowiem o historii powstawania tej metody pracy oraz o jej współczesnym zastosowaniu. Przyjrzymy się najczęstszym mitom i stereotypom związanym z psychoterapią psychodynamiczną. Opowiem jak wygląda droga do zostania psychoterapeut(k)ą z tym nurcie i jakie wymogi należy spełnić, by dostać psychoterapeutyczny certyfikat w Polsce. Na webinarze będzie także czas na odpowiedź na wcześniej zadane pytania. 

Rejestracja na Warsztaty

Udział w warsztatach wymaga wniesienia opłaty w wysokości 77 zł oraz wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Dokonanie opłaty jest możliwe po wpisaniu adresu e-mail w polu poniżej.
Ankieta jest dostępna po dokonaniu opłaty. W ankiecie znajduje się również przestrzeń na zadawanie pytań, na które będzie można otrzymać odpowiedź podczas wydarzenia.

Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, dostępny po wniesieniu opłaty. Prosimy go wypełnić w celu potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 godzin.

W wypadku niedostępności formularza prosimy podać adres e-mail i kliknąć ponownie “Opłać udział”. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po otrzymaniu opłaty oraz wypełnionego formularza (z tym samym adresem e-mail).

Opłata

Koszt: 77 zł

Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów, przy limicie 50 osób. Po osiągnięciu tego limitu możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.

Organizatorzy nie przewidują zwrotów opłaty za udział w warsztatach. Prosimy o rozważne decyzje. Opłatę można przekazać innej osobie – w tym celu prosimy o kontakt: szkolenia@centrumsynteza.pl

Organizator

Centrum Terapii Synteza, Mental Path Group

Comments are closed.