15.06.2024, sobota, 10:00 – 14:00;
Dowiesz się:
- jak przebiega rozwój psychoseksualny dzieci w wieku przedszkolnym.
- jaka jest specyfika rozwoju psychoseksualnego u dzieci z zaburzeniami rozwojowymi (autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną).
- które zachowania mieszczą się w normie rozwojowej a które nie.
- jak reagować na przejawy dziecięcej seksualności.
- jak rozmawiać z dzieckiem na temat seksualności.
Uczestnicy:
Dla kogo?
- nauczycieli wychowania przedszkolnego
- nauczycieli wspomagających
- terapeutów/tek dzieci z zaburzeniami rozwojowymi
- pedagogów
- psychologów
- seksuologów
- wszystkich zainteresowanych tematem
Termin i miejsce:
Czas: 15.06.2024, sobota, 10:00 – 14:00;
Miejsce: Przestrzeń wirtualna, platforma Zoom
Informacje o prowadzącej:
Magdalena Hasiuk ukończyła studia psychologiczne o specjalnościach psychoterapia zaburzeń osobowości i seksuologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podyplomowe studia z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, a także podstawowy kurs terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Ukończyła również szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie psychodynamiczno-systemowym organizowanym przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w Fundacji Pomocy Edukacyjno-Terapeutycznej SCOLAR, współpracując z niepublicznymi poradniami psychologicznymi w Warszawie, a także odbywając staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie.
Zajmuje się psychoterapią indywidualną i partnerską. Swoją pomoc kieruje do osób doświadczających trudności emocjonalnych, kryzysu osobistego czy problemów w relacjach z bliskimi, jak również do tych, którzy borykają się z kłopotami natury seksualnej.
Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych o tematyce psychologicznej i seksuologicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
Rejestracja:
Udział w szkoleniu wymaga wniesienia opłaty w wysokości 250 zł oraz wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Dokonanie opłaty jest możliwe po wpisaniu adresu e-mail w polu poniżej.
Ankieta jest dostępna po dokonaniu opłaty.
Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, dostępny po wniesieniu opłaty. Prosimy go wypełnić w celu potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 godzin.
W wypadku niedostępności formularza prosimy podać adres e-mail i kliknąć ponownie “Opłać udział”. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po otrzymaniu opłaty oraz wypełnionego formularza (z tym samym adresem e-mail).
Koszt: 250 zł
Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów. Po osiągnięciu limitu 25 osób możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.
Organizatorzy nie przewidują zwrotów opłaty za udział w warsztatach. Prosimy o rozważne decyzje. Opłatę można przekazać innej osobie – w tym celu prosimy o kontakt: szkolenia@centrumsynteza.pl
Organizatorzy:
Centrum Terapii i Rozwoju Kontakt
Centrum Terapii Synteza z Grupy Mental Path,
Centrum Terapii Kontinuum z Grupy Mental Path,
Mental Path Group