535 77 87 07

szkolenia@centrumsynteza.pl

Centrum Terapii Synteza

 

Szkolenie o seksualności dzieci z zaburzeniami rozwojowymi

15.06.2024, sobota, 10:00 – 14:00;

Dowiesz się:

 • jak przebiega rozwój psychoseksualny dzieci w wieku przedszkolnym.
 • jaka jest specyfika rozwoju psychoseksualnego u dzieci z zaburzeniami rozwojowymi (autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną).
 • które zachowania mieszczą się w normie rozwojowej a które nie.
 • jak reagować na przejawy dziecięcej seksualności.
 • jak rozmawiać z dzieckiem na temat seksualności.

Uczestnicy:

Dla kogo?

 • nauczycieli wychowania przedszkolnego
 • nauczycieli wspomagających
 • terapeutów/tek dzieci z zaburzeniami rozwojowymi
 • pedagogów
 • psychologów
 • seksuologów
 • wszystkich zainteresowanych tematem

Termin i miejsce:

Czas: 15.06.2024, sobota, 10:00 – 14:00;

Miejsce: Przestrzeń wirtualna, platforma Zoom

Informacje o prowadzącej:

Magdalena Hasiuk ukończyła studia psychologiczne o specjalnościach psychoterapia zaburzeń osobowości i seksuologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podyplomowe studia z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, a także podstawowy kurs terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Ukończyła również szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie psychodynamiczno-systemowym organizowanym przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w Fundacji Pomocy Edukacyjno-Terapeutycznej SCOLAR, współpracując z niepublicznymi poradniami psychologicznymi w Warszawie, a także odbywając staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie.

Zajmuje się psychoterapią indywidualną i partnerską. Swoją pomoc kieruje do osób doświadczających trudności emocjonalnych, kryzysu osobistego czy problemów w relacjach z bliskimi, jak również do tych, którzy borykają się z kłopotami natury seksualnej.

Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych o tematyce psychologicznej i seksuologicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Rejestracja:

Udział w szkoleniu wymaga wniesienia opłaty w wysokości 250 zł oraz wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Dokonanie opłaty jest możliwe po wpisaniu adresu e-mail w polu poniżej.
Ankieta jest dostępna po dokonaniu opłaty.

Poniżej znajduje się formularz rejestracyjny, dostępny po wniesieniu opłaty. Prosimy go wypełnić w celu potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 godzin.

W wypadku niedostępności formularza prosimy podać adres e-mail i kliknąć ponownie “Opłać udział”. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po otrzymaniu opłaty oraz wypełnionego formularza (z tym samym adresem e-mail).

Koszt: 250 zł

Data rezerwacji decyduje o kolejności zapisów. Po osiągnięciu limitu 25 osób możliwość rejestracji zostanie zatrzymana.

Organizatorzy nie przewidują zwrotów opłaty za udział w warsztatach. Prosimy o rozważne decyzje. Opłatę można przekazać innej osobie – w tym celu prosimy o kontakt: szkolenia@centrumsynteza.pl

Organizatorzy:

Centrum Terapii i Rozwoju Kontakt
Centrum Terapii Synteza z Grupy Mental Path,
Centrum Terapii Kontinuum z Grupy Mental Path,
Mental Path Group

Comments are closed.